2020/07/07

Väikese Villa uudised 7/2020

näete, nii see lähebki, et ei edastata uudiseid tihedamini kui korra poolaastas, eksole.. 

jäätmekavaga läheb viletsalt, jäätmetega üldiselt hästi, sest kuigi kõik väidavad, et neil jäätmeid ei teki, siis tekib neid kellelgi kuskil siiski mehiselt ja kõik kastid on kogu aeg täis.. isegi JuuJääbil oli taas kord omajagu seda nodi, kuigi ju maailma kõige väiksem festivaal.. 
karuputkega on meil ka hästi, jagub teist.. iga päev kipub muidugi sadama, kui tuleb tahtmine seda kena taime välja kaevama minna.. aga see on aegade algusest peale minu plaanitud välitööpäevadega nii.. sinivetikat juba ka nähtakse siin ja seal, kassid-koerad pole ka kuskile kadunud ja eks suuremat ja väiksemat nipet-näpet jagub igasse põnevasse tööpäeva veel..
igav ei ole ühe ja kolme sõnaga.. ma tahaksin, et ma saaksin kiita, et mulle suvi meeldib.. aga ei saa, sest 1) prügi on igal pool veel rohkem kui tavaliselt ja 2) see pidev muruniitmine ja trimmerdamine....... oeh

LBga lõpetasime 1. klassi vahepeal ja saime ka üle viidud 2. klassi.. no ei oodanud ma oma 1. klassi lõppu üldse samasuguse hoolega kui nüüd seda kooliaasta lõppu.. ma endiselt julgen sügavalt kahelda nn õpetajageeni olemasolus enda sees, kuigi arvati, et see võiks olla perekonnaviga.. LB ja LG on seega suvepuhkusel, mis sisaldab juulikuus näiteks mõnel päeval LG jaoks ka lasteaias käimist ja LB puhul omajagu sotsiaalhooldaja tööga kurssi saamist.. siiani nad on rahul, kuigi ootavad hoolega minu puhkust, kui me peame ära tegema KÕIK huvitavad asjad, mis peavad suve jooksul tehtud saama: Lottemaa, lõunapoolses Eestis kõikide oluliste inimeste külastamine, käimata matkarajad, jnejne..
3 kommentaari:

Kevin Lawrence ütles ...

Tahan kiiresti ihaldada teie järeleandlikkust ja juhtida teie tähelepanu Lääne-Aafrikast pärit dr Jamesile kutsutud võimsa ravimtaimede arstile, kes suutis kõigest 21 päevase kontakti jooksul 15 aastat HIV-st välja ravida, kuna ARV-de tarbimine ei toimi, kuid sain selle paksuke, surfasin Internetis HIV-i ravimtaimede alternatiivide uurimisel, kohtasin proua Stephanie Browni, Lori Hirsti, Trisha Nelsonit ja Richmond Kellyt ning teisi nende tunnustuse ja tunnistuste kohta selle kohta, kuidas dr James neid ravis, Vähk, HIV / AIDS, Alzheimeri tõbi ja B-hepatiit koos taimsete ravimitega. Kõhklemata tekkis mul huvi ja võtsin ühendust sama dr Jamesiga tema e-posti aadressil (drjamesherbalmix@gmail.com), rääkisin talle oma HIV-ist ja oma andmetest, ta ütles mulle, et ärge kartke, et ta mind ravib, ja ta andis mulle ka garantii, palus mul maksta esemete eest, mida ma tegin. 2 päeva jooksul, kui ta saatis oma ravimtaimede segu ravimit SPEED POST COURIER SERVICE kaudu, mis toimetati minu postkontorisse 4 tööpäeva jooksul. Hindasin tema ausust. Kasutasin tema taimset jooki 21 päeva nii, nagu ta seda määras, uskuge mind, kuigi ma sain HIV-i terveks, kui nad kõik ütlesid, et HIV ei saanud püsivat ravi. HIV / AIDS-i saab ravida, kui taimset ravimit kasutab õiges vahekorras hea ravimtaimearst nagu ravimtaimest andekas mees James. Mul on vähe sõnu, et teda tänada, ja olen kasutanud seda vahendit, et temast kogu maailmale rääkida. Tema tõeliselt hämmastav ja lahke, aidates kõigil haigetel patsientidel tervislik elu taastada, ei võta ta tasu. Ainult väike tasu taimse ravimi saatmise kohta teile kõikjal maailmas. Ta ütles mulle ka, et ta ravis selliseid haigusi nagu Alzheimeri tõbi, voodimärgav ravi, skisofreenia, vähk, skolioos, põievähk, pärasoolevähk, rinnavähk, neeruvähk, leukeemia, kopsuvähk, nahavähk, emakavähk, eesnäärmevähk , Fibromüalgia, sündroomi fibrodüsplaasia, epilepsia Dupuytreni tõbi, diabeet, tsöliaakia, ataksia, artriit, amüotroofiline lateraalne skleroos, adrenokortikaalne kartsinoom. Astma, allergilised haigused. Hiv_ AIDS, herpes, põletikuline soolehaigus, KOK, diabeet, võtke temaga ühendust e-posti teel: drjamesherbalmix@gmail.com uskuge mind, te tunnistate kindlasti nagu mina.

Rajani Rehana ütles ...

Super blog

Rajani Rehana ütles ...

Please read my post