2017/01/05

uus aasta

ma võiksin ju lubada, et aastal 2017 teen rohkem postitusi kui aastal 2016 (see oleks lihtne täita, sest eelmisel aastal tegin tervelt 2 postitust).. aga vot ei luba
võiksin lubada, et kaotan kaalus, aga vot igaks juhuks ei luba, sest tunnen oma nõrka iseloomu ja siis on jälle aasta lõpus silmad häbi täis, kui hoopis JÄLLE juurde võtnud olen.. pealegi kõik lubavad hakata korralikumalt sööma ja rohkem trennis käima ja nii edasi.. see ei oleks üldse huvitav ju..
aga kas ma üldse midagi luban? no kui luban, siis õite natukene. sest just täpselt selline kiuslik tuju ongi praegu.
 
et siis proovin alanud aastal olla võimalikult palju mina ise (teised arvavad ju nagunii nii nagu nemad arvavad) ja proovin olla võimalikult palju koos endale kallite inimestega (aga kui ma parasjagu ei jaksa ja poeks parema meelega teki alla peitu, siis ärge solvuge, eks ja lugege eelmist lubadust)
 
head uut aastat kõigile, kes seda siit loevad.
kuidas see oligi, et olgu teie selle aasta kõige hullem päev sama kui eelmise aasta kõige parem päev.. või miskit sellist..
 

1 kommentaar:

Kevin Lawrence ütles ...

Tahan kiiresti ihaldada teie järeleandlikkust ja juhtida teie tähelepanu Lääne-Aafrikast pärit dr Jamesile kutsutud võimsa ravimtaimede arstile, kes suutis kõigest 21 päevase kontakti jooksul 15 aastat HIV-st välja ravida, kuna ARV-de tarbimine ei toimi, kuid sain selle paksuke, surfasin Internetis HIV-i ravimtaimede alternatiivide uurimisel, kohtasin proua Stephanie Browni, Lori Hirsti, Trisha Nelsonit ja Richmond Kellyt ning teisi nende tunnustuse ja tunnistuste kohta selle kohta, kuidas dr James neid ravis, Vähk, HIV / AIDS, Alzheimeri tõbi ja B-hepatiit koos taimsete ravimitega. Kõhklemata tekkis mul huvi ja võtsin ühendust sama dr Jamesiga tema e-posti aadressil (drjamesherbalmix@gmail.com), rääkisin talle oma HIV-ist ja oma andmetest, ta ütles mulle, et ärge kartke, et ta mind ravib, ja ta andis mulle ka garantii, palus mul maksta esemete eest, mida ma tegin. 2 päeva jooksul, kui ta saatis oma ravimtaimede segu ravimit SPEED POST COURIER SERVICE kaudu, mis toimetati minu postkontorisse 4 tööpäeva jooksul. Hindasin tema ausust. Kasutasin tema taimset jooki 21 päeva nii, nagu ta seda määras, uskuge mind, kuigi ma sain HIV-i terveks, kui nad kõik ütlesid, et HIV ei saanud püsivat ravi. HIV / AIDS-i saab ravida, kui taimset ravimit kasutab õiges vahekorras hea ravimtaimearst nagu ravimtaimest andekas mees James. Mul on vähe sõnu, et teda tänada, ja olen kasutanud seda vahendit, et temast kogu maailmale rääkida. Tema tõeliselt hämmastav ja lahke, aidates kõigil haigetel patsientidel tervislik elu taastada, ei võta ta tasu. Ainult väike tasu taimse ravimi saatmise kohta teile kõikjal maailmas. Ta ütles mulle ka, et ta ravis selliseid haigusi nagu Alzheimeri tõbi, voodimärgav ravi, skisofreenia, vähk, skolioos, põievähk, pärasoolevähk, rinnavähk, neeruvähk, leukeemia, kopsuvähk, nahavähk, emakavähk, eesnäärmevähk , Fibromüalgia, sündroomi fibrodüsplaasia, epilepsia Dupuytreni tõbi, diabeet, tsöliaakia, ataksia, artriit, amüotroofiline lateraalne skleroos, adrenokortikaalne kartsinoom. Astma, allergilised haigused. Hiv_ AIDS, herpes, põletikuline soolehaigus, KOK, diabeet, võtke temaga ühendust e-posti teel: drjamesherbalmix@gmail.com uskuge mind, te tunnistate kindlasti nagu mina.