2020/07/07

Väikese Villa uudised 7/2020

näete, nii see lähebki, et ei edastata uudiseid tihedamini kui korra poolaastas, eksole.. 

jäätmekavaga läheb viletsalt, jäätmetega üldiselt hästi, sest kuigi kõik väidavad, et neil jäätmeid ei teki, siis tekib neid kellelgi kuskil siiski mehiselt ja kõik kastid on kogu aeg täis.. isegi JuuJääbil oli taas kord omajagu seda nodi, kuigi ju maailma kõige väiksem festivaal.. 
karuputkega on meil ka hästi, jagub teist.. iga päev kipub muidugi sadama, kui tuleb tahtmine seda kena taime välja kaevama minna.. aga see on aegade algusest peale minu plaanitud välitööpäevadega nii.. sinivetikat juba ka nähtakse siin ja seal, kassid-koerad pole ka kuskile kadunud ja eks suuremat ja väiksemat nipet-näpet jagub igasse põnevasse tööpäeva veel..
igav ei ole ühe ja kolme sõnaga.. ma tahaksin, et ma saaksin kiita, et mulle suvi meeldib.. aga ei saa, sest 1) prügi on igal pool veel rohkem kui tavaliselt ja 2) see pidev muruniitmine ja trimmerdamine....... oeh

LBga lõpetasime 1. klassi vahepeal ja saime ka üle viidud 2. klassi.. no ei oodanud ma oma 1. klassi lõppu üldse samasuguse hoolega kui nüüd seda kooliaasta lõppu.. ma endiselt julgen sügavalt kahelda nn õpetajageeni olemasolus enda sees, kuigi arvati, et see võiks olla perekonnaviga.. LB ja LG on seega suvepuhkusel, mis sisaldab juulikuus näiteks mõnel päeval LG jaoks ka lasteaias käimist ja LB puhul omajagu sotsiaalhooldaja tööga kurssi saamist.. siiani nad on rahul, kuigi ootavad hoolega minu puhkust, kui me peame ära tegema KÕIK huvitavad asjad, mis peavad suve jooksul tehtud saama: Lottemaa, lõunapoolses Eestis kõikide oluliste inimeste külastamine, käimata matkarajad, jnejne..
Kommentaare ei ole: